Публічна оферта

Дата набрання чинності: 01.05.2023
Ласкаво просимо до Гуркіт БО «БФ Гуркіт» («ми», «нас» або «наша») надає допомогу військовим, цивільним та госпіталям.
Ця Публічна оферта («Оферта») є пропозицією укласти договір про благодійну допомогу шляхом переказу грошових коштів («Благодійна допомога») для досягнення цілей, завдань, напрямів та видів нашої статутної діяльності.   
Ви автоматично прийняли умови цієї Оферти, якщо ви:● здійснили грошовий переказ через платіжну систему на нашому Сайті; та/або ● переказали грошові кошти на наш рахунок через установи банків.
Умови оферти є обов’язковими для того, хто здійснив Благодійну допомогу («Благодійник»).
Умови Благодійної допомогиБлагодійна допомога. Благодійник може зробити Благодійну допомогу одноразовим платежем та/або придбати підписку на щомісячні/щорічні платежі («Підписка»).Добровільність. Благодійна допомога є добровільною та не підлягає подальшому поверненню Благодійнику.Місце збору. Ми приймаємо Благодійну допомогу з будь-якої країни світу. Термін збору. Збір Благодійної допомоги триває до моменту нашої ліквідації, якщо ми не визначимо інший термін на нашому Сайті.Повернення Благодійної допомоги. Благодійна допомога не підлягає поверненню Благодійнику.
Одноразовий платіжОдноразовий платіж. Благодійник може зробити одноразовий платіж на відкриті збори (перелік, яких є на нашому Сайті) через систему онлайн оплати або підтримати нашу команду за реквізитами на Сайті.
ПідпискаПідписка. Благодійник може придбати підписку на щомісячні/щорічні платежі Благодійної допомоги. Списання обраної суми відбувається автоматично щомісячно.Мета Підписки. На Підписці Благодійна допомога йде на оплату консультаційних та інших послуг в межах нашої статутної діяльності, зокрема:● проведення тренінгів;● виготовлення мерчу;● дизайн, оплата сайту; ● оплата праці, гонорари● забезпечення психологічної підтримки команди;● інші потреби нашої команди. Інші потреби. Ми можемо перенаправити Благодійну допомогу на: ● інші нагальні цілі нашого Фонду (закупівля дронів, пікапів, прожекторів, інше);● благодійні цілі одному з інших Фондів.
Скасування Підписки. Благодійник може подати заявку на скасування Підписки в будь-який момент через наш Сайт.
Переказ Благодійної допомогиРозмір. Благодійник самостійно визначає розмір Благодійної допомоги.Банківська комісія. Благодійник додатково оплачує банківську комісію за переказ Благодійної допомоги.Цільове призначення. Благодійник може вказати цільове призначення Благодійної допомоги. Ми можемо без погодження з Благодійником змінювати напрямки використання Благодійної допомоги в межах нашої статутної діяльності.Умови переказу. Благодійник повинен мати принаймні один дійсний спосіб оплати. Ми пропонуємо декілька зручних способів переказу Благодійної допомоги1. Через платіжну систему LiqPayЦей сервіс надає можливість здійснювати швидкі та зручні онлайн-перекази з використанням банківських карт Visa, MasterCard та інших платіжних інструментів. Для здійснення Благодійної допомоги через https://www.liqpay.ua/, скористайтесь нашим Сайтом та перейдіть на сторінку «Допомога».2. Через платіжну систему Monobank Ми приймаємо платежі через монобанк. Це дозволяє швидко здійснювати та отримувати перекази з будь-якого банківського рахунку. Якщо ви є клієнтом монобанку, ви можете скористатись мобільним додатком або інтернет-банкінгом для здійснення переказу. Для здійснення Благодійної допомоги через Monobank, скористайтесь нашим Сайтом та перейдіть на сторінку «Поточні збори».За бажанням, ви можете вказати призначеня платежу, додавати коментарі та вказати ваше ім’я.3. Через систему PatreonЯкщо ви бажаєте стати нашим патроном, ви можете відвідати наш профіль на Patreon або на нашому Сайті та обрати один із доступних рівнів підтримки. Кожен рівень підтримки має свої переваги та додаткові благодійні послуги, які ми надаємо нашим патронам. Після вибору рівня підтримки кошти автоматично будуть стягуватись з обраного вами способу оплати, який ви налаштуєте на Patreon.4. Через платформу Buy Me a CoffeeЯкщо ви хочете підтримати нас через Buy Me a Coffee, будь ласка, перейдіть на нашу сторінку на Сайті і оберіть суму Благодійної допомоги, яку ви бажаєте зробити. Ви також можете залишити коментар або повідомлення щодо вашої Благодійної допомоги.5. Благодійна допомога через реквізити Ми також приймаємо Благодійну допомогу на наші банківські реквізити. Ви можете переглянути наші реквізити тут
Персональні дані. Ми не збираємо та не зберігаємо дані платіжної картки Благодійника. Цю інформацію збирають безпосередньо сторонні платіжні процесори, послуги яких ми використовуємо. Вони оброблятимуть ваші персональні дані відповідно до своєї політики конфіденційності та умов використання, з якими ви можете ознайомитись на сайті відповідного сервісу. 
Ваша Благодійна допомога та платежі виконують важливу роль у забезпеченні функціонування нашого благодійного фонду та реалізації гуманітарних проектів. 
Ми вдячні за вашу підтримку та довіру. Кожна Благодійна допомога має велике значення для тих, кому ми допомагаємо.Фінансові звіти
Доступ до звітів. Ми можемо надати Благодійнику доступ до фінансових звітів про використання Благодійної допомоги за його письмовим запитом. Ми надаємо таку інформацію в порядку і строки, передбачені законодавством України. Загальний доступ. Ми можемо оприлюднювати щомісячні фінансові звіти про використання Благодійної допомоги на нашому Сайті. 
Конфіденційність Конфіденційність. Вся інформація, яка стосується договору, укладеного на підставі цієї оферти («Договір»), крім факту співпраці та характеру наданих послуг, яка не є загальнодоступною та стала відомою Сторонам внаслідок укладення або виконання умов Договору, є конфіденційною.Сторони зобов’язуються не розголошувати та не розкривати Конфіденційну інформацію третім особам та використовувати її лише для виконання умов Договору.Розголошення Конфіденційної інформації. Ми за вашою згодою можемо розмістити відгук клієнта про сервіс на Сайті. Ви можете розміщувати публічний відгук щодо нашої роботи в мережі Інтернет та соціальних медіа.
Права інтелектуальної власностіПрава інтелектуальної власності на матеріали, розміщені на Сайті належать нам, якщо не вказано інше.
У матеріалах ми можемо використовувати на законних підставах об’єкти права інтелектуальної власності третіх осіб (фото, відео тощо). 
ВідповідальністьМи не несемо відповідальність за: ● будь-які збитки, заподіяні Благодійнику в результаті неналежного використання Сайту та/або платіжних систем;● невиконання або неналежного виконання послуг зі свого боку або з боку третіх осіб, що виникли через недостовірність, недостатність або несвоєчасність підтверджуючих відомостей, наданих Благодійником, а також, що виникли внаслідок інших порушень умов цієї Оферти з боку Благодійника;● збитки, що виникли через несанкціоноване використання третіми особами ідентифікаційних даних Благодійника.
Вирішення спорів Ми спробуємо не сперечатись 🤝 Якщо виникне спір, будемо намагатися вирішити його мирно, шляхом перемовин. Якщо спір не вдасться вирішити шляхом перемовин, суперечки підлягають розгляду в суді за нашим місцем знаходження.
Зміни до ОфертиМи можемо в будь-який час на власний розсуд змінювати умови оферти. Ми повідомляємо про зміни на нашому Сайті.
Зв’яжіться з намиМи стараємось надавати вам всю необхідну інформацію, аби вам було зручно користуватися Сайтом. 
Якщо у вас виникли питання щодо цієї Оферти або роботи Сайту, зв’яжіться з нами за адресою: gro.tikruh%40ofni
Про насГуркіт — благодійний фонд, що допомагає ЗСУ, шпиталям та цивільним. З перших днів повномасштабного вторгнення pociї ми проводили евакуацію людей з Ірпеня та возили гуманітарну допомогу в Київську область.
Після деокупації Київщини наша команда підтримувала амуніцією, медикаментами та продуктами Чернігів, що був в оточенні.
З квітня 2022 і по сьогодні допомагаємо військовим та шпиталям Донеччини й Луганщини. А після звільнення частини Херсонщини та Миколаївщини також системно підтримуємо кілька громад регіону.
Благодійна організація «Благодійний фонд «Гуркіт» ЄДРПОУ: 44823498Більше про нас на Сайті