Регламент проведення благодійного забігу “Гуркіт & Аврора: Біжу за тих, хто в берцях”

 • 1. Дата, час, місце проведення.

  Дата: 29.07.2023 року.Час: 08:00 – 12:00.Місце проведення: м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 1, Urban Park.Місце старту і фінішу: м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 1, Urban Park.

 • 2. Мета Забігу.

  Забіг “Біжу за тих, хто в берцях” (далі – Забіг) проводиться з метою здійснення благодійного збору на придбання автомобілів на потреби Сил оборони України, а саме - 24-тої окремої механізованої бригада імені короля Данила, а також:● популяризації та пропаганди здорового способу життя та розвитку масового спорту;● популяризації благодійних заходів на підтримку Сил оборони України.

 • 3. Організатори, спонсори Забігу.

  Організатором Забігу є благодійний фонд «Гуркіт”, код ЄДРПОУ 44823498.
  Організаційним комітетом Забігу є члени благодійного фонду “Гуркіт”:● Анатолій Рибачок (керівник проекту);● Владислав Самойленко (менеджер по роботі з партнерами);● Оксана Скапа (менеджер по роботі з партнерами);● Марія Захаренко (менеджер по роботі з учасниками);Єгор Житняков (менеджер по комунікаціях). 

 • 4. Умови проведення Забігу.

  Забіг починає роботу в умовах дії правового режиму воєнного стану. У разі оголошення на момент початку будь-якої з дистанцій Забігу сигналу “Повітряна тривога”, організатори зупиняють забіг до повідомлення про відбій небезпеки. 

 • 5. Програма Забігу.

  07:00 — Відкриття місця проведення Забігу, просп. Академіка Глушкова, 1, Urban Park;08:00 — 8:50 - видача стартових пакетів учасникам у місці початку Забігу (крім учасників, які беруть участь у форматі онлайн);08:00 — 12:00 – Робота камер схову;08:30 — Руханка для учасників дистанції 5 км;08:50 — Відкриття стартового коридору для дистанції 5 км;09:00 — Старт на дистанції 5 км;9:30 — Руханка для учасників дистанції 1 км;9:40 — Нагородження переможців на дистанції 5 км;9:50 — Відкриття стартового коридору для дистанції 1 км;10:00 — Старт на дистанції 1 км;10:15 — Руханка для учасників дитячого забігу;10:30 — Старт дитячого забігу на дистанцію 420 м;10:45 — Нагородження переможців на дистанції 1 км та 420 м. 12:00 — Закриття Забігу.
  Прибути на просп. Академіка Глушкова, 1, Urban Park рекомендовано за 1 год до початку вашої дистанції, щоб встигнути переодягнутися, залишити речі у камері схову, знайти стартовий коридор і провести розминку.
  Учасники, якій беруть участь в Забігові у форматі онлайн та не прибувають за місцем проведення Забігу, можуть подолати дистанцію в будь-який час. 

 • 6. Умови допуску до Забігу.

  Допуск учасників до Забігу у місці проведення Забігу здійснюється за наявності документів, що надаються при отриманні стартового пакета учасника:● Посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для всіх учасників, крім учасників дитячого забігу);● Роздруківка або цифрова демонстрація листа-підтвердження про реєстрацію в Забігові.

  Для учасників віком до 14 років включно додатково (обов’язково) мати Згоду батьків (законних представників) на участь неповнолітнього учасника у Забігу, яка може бути надана при отриманні пакета учасника шляхом підписання форми
  Згоди батьків (законних представників) на участь неповнолітнього учасника у Забігу на дистанцію 5 км/ 1 км / 420 м.

  Усі зареєстровані учасники самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров'я під час проведення Забігу.

  Допуск до участі у форматі онлайн надається після отримання підтвердження реєстрації учасником, але не раніше 29.07.2023 року.

 • 7. Надзвичайна ситуація під час Забігу. 

  ДО УВАГИ ВСІХ УЧАСНИКІВ ЗАХОДУ!
  У випадку надходження від ДСНС в регіоні проведення Забігу, напередодні заходу або в день його проведення, повідомлення з попередженням про можливе значне погіршення погодних умов або виникнення внаслідок складних погодних явищ (в т.ч. але не виключно: землетрус, повінь, ураган, град, циклон, буревій, блискавка, інші стихійні лиха) загрози життю і здоров'ю людей, Організатор Забігу залишає за собою право на власний розсуд вживати заходів з метою забезпечення безпеки учасників, глядачів, вболівальників і всіх хто бере пряму або опосередковану участь в Забігові.Організаційним комітетом заходу розроблена внутрішня шкала безпеки, згідно з якою, в разі настання несприятливих погодних явищ Оргкомітет буде діяти згідно з узгодженим планом і вимагати від усіх учасників неухильного виконання його вимог, а саме:● Перший рівень небезпеки - вітер з силою 7-9 метрів на секунду - проводиться демонтаж надувних арок, легких конструкцій (в т.ч. вказівники кілометражу), легких тентів, промо- та фото- зон.● Другий рівень небезпеки - вітер з силою 9,5-10 метрів на секунду - проводиться демонтаж всіх тентів, фото-зон, а також демонтаж поперечини стартово-фінішної арки.Керівник проекту буде просити прибрати будь-що, що може нести небезпеку. Висока ймовірність скасування проведення дитячих стартів.Рішення про їх проведення або скасування буде прийматися безпосередньо перед початком дитячих стартів виходячи з фактичних погодних умов на той момент.● Третій рівень небезпеки - вітер 11 метрів на секунду і більше - буде прийматися рішення про проведення або скасування заходу.
  СЛІДКУЙТЕ ЗА ПОВІДОМЛЕННЯМИ ОРГКОМІТЕТУ!

 • 8. Маршрути і траса.

  Маршрути трас для дистанцій: 5 км (старт і фініш проводиться в одному місці; 1 км (старт і фініш проводиться в одному місці) та дитячої дистанції 420 м.

 • 9. Реєстрація на Забіг та отримання стартового пакету.

  Учасники допускаються до Забігу за умови належної і своєчасної реєстрації на Забіг.
  Електронна реєстрація учасників відкрита з 29.05.2023 року по 28.07.2023 року (за умови наявності вільних місць) на сайті організатора Забігу https://hurkit.org/run.Реєстрація 29 липня 2023 року можлива лише у місці проведення Забігу.Організатор Забігу має право призупинити або повністю закрити реєстрацію без попередження в разі досягнення ліміту учасників.Ліміти учасників:● на дистанції 5 км - 500 учасників● на дистанції 1 км - 200 учасників● на дитячій дистанції 420 м - 100 учасників
  Учасник вважається зареєстрованим, якщо він заповнив заявку та сплатив внесок.

 • 10. Стартовий внесок для індивідуальних реєстрацій.

  Вартість стартового внеску на кожну з дистанцій у онлайн або офлайн форматі становить 500 грн.У вартість стартового внеску не включена комісія за переказ грошових коштів.Оплата стартового внеску учасниками Забігу здійснюється електронним платежем на сайті організатора при реєстрації на участь в Забігу.

 • 11. Стартові пакети та їхнє отримання.

  Видача стартових пакетів для учасників, які беруть участь у формі офлайн, проводитиметься у місці та у день проведення забігу.
  У «стартовий пакет» учасника включено:● Іменний стартовий номер учасника (для тих, хто зареєструється до 20 липня 2023 року);● Карта маршруту;● Пропозиції партнерів;● Шпильки для фіксації іменного стартового номеру учасника);
  Під час та по завершенню дистанції “стартовий пакет” учасника, який бере участь у місці проведення Забігу, включає:● Медаль фінішера (в разі подолання дистанції; надається / надсилається після подолання дистанції та підтвердження результату);● Пакет фінішера: яблуко, банан, вода;● Користування роздягальнями і камерами схову;● Пункт харчування на фініші;● Пункти гідратації: 2,5 км та на фініші кожної дистанції;● Музична підтримка на трасі.

 • 11.1. Доставка стартового пакету по Україні.

  Отримання Стартового пакету по Україні можливе при реєстрації не пізніше, ніж за тиждень до дати проведення Забігу або протягом одного тижня після реєстрації (у разі реєстрації після дати проведення Забігу), шляхом доставки компанією “Нова пошта”.
  Оформлення доставки здійснюється автоматично під час реєстрації. Вартість доставки стартового пакету сплачується учасником відповідно до тарифів перевізника. 

 • 11.2. Міжнародна доставка стартового пакету.

  Міжнародна доставка стартового пакету можлива при реєстрації не пізніше, ніж за два тижні до дати проведення забігу або протягом 30 днів після реєстрації (у разі реєстрації після дати проведення Забігу).
  Оформлення доставки здійснюється автоматично при реєстрації. Вартість міжнародної доставки стартового пакету учасником відповідно до тарифів перевізника. 

 • 12. Пункти харчування та гідратації.

  Пункти харчування та гідратації розміщені на 2,5 км та на фініші кожної дистанції. На пунктах харчування та гідратації доступна вода, медична допомога, харчування, допомога волонтерів.

 • 13. Учасники онлайн-забігу.

  Учасники, які беруть участь в Забігові у форматі онлайн та не прибувають за місцем проведення Забігу, можуть пробігти відповідну дистанцію Забігу у будь-якому в місці та у будь-який день, але не раніше ніж дата проведення Забігу.Для отримання медалі фінішера такі учасники надсилають на електронну адресу організатора скріншот з результатом пробігу відповідної дистанції у будь-якому із застосунків для фіксування результатів бігу. У такому листі також зазначається адреса доставки медалі фініша (шляхом доставки компанією “Нова пошта”).Медаль фінішера буде направлена такому учаснику протягом 30 календарних днів після отримання організатором підтвердження результатів Забігу, на адресу, зазначену в листі. 

 • 14. Нагородження переможців.

  Нагороджують перші три учасники у кожній категорії “Стать”, що першими подолали відповідну дистанцію, у якій брали участь. Такі учасники отримують пам’ятні подарунки, визначені організаційним комітетом.